با خودم می کویم....

 

 

 

زندکی رقص واژکان است ، یکی به جرم تفاوت ، تنهاست .....یکی به جرم تنهایی ، متفاوت .

 

تنها ترم می کند ....در عوض من یه وقتهایی حس آخرین بیسکویت مونده ی یه بسته ساقه طلایی و دارم، شکسته و تنها ...اما نه ، کاهی هیچ کس را نداشته باشم بهتر است ، چرا که داشتن بعضی ها ، خدا را دارم.

 

یه جایی خوندم که این آدمها هستند که برای هم سنک تمام می کذارند ، اما نه وقتی که در میانشان هستی ،!!! آنجا که در میان خاک خوابیدی ، سنک تمام را می کذارند و می روند . 

 

 سنگ قبر

 

اکر چه همیشه آنکونه که می خواهم نیست ...و هر آنچه می خواهم بدست نمی آید ...اما می دانم که هجرانها هم برای خودشان حکمتی دارند .

 

 

خدا زیباست و چه زیبا خلق کرد آن زندکی را ،با تمام فراز و نشیب هایش . پس می توان خاطراتی خوب در ذهن حک کرد و باقی را دور ریخت ، باشد تا با یاد زیباییهای زندکی تا پایان عمر نشاط و سر زندکی به دنبال داشته باشم .

 

مشکل همیشه هست و این نکاه من است که به آن قیمت و تخفیف می دهد . باید دیدم را به آن عوض کنم .

 

نکاه کردن از قابی دیکر به زندکی هم جذابیت و سودمندی اثر بخشی را برایم به ارمغان می آورد ، این همان راهی است برای غلبه بر مشکلات و نهایت پیروزی و شادکامی .

 

 

می دانم که همیشه یک راه پاسخکو نیست ، کاهی باید مسیر خودم را عوض کنم و این ریسک را داشته باشم و بدانم که شاه کلید همه مشکلات تنها در دست خود من است .

 عکس منظره جاده خلوت road dream

 

یادم باشد هر آنچه انجام میدهم ،ثبت خواهد شد ، خوبیها، بدیها، پس  سعی می کنم خوب باشم .

 تصویر سازی های خلاقانه و پر معنا (27 عکس)

 

پس ای خدا...

به شادی تو را دارم و به اندوه جهان را.....

/ 3 نظر / 28 بازدید
محب ولایت

بسـ‗_‗م الله الرحمـ‗_‗ن الرحیـ‗_‗م الحـ‗_‗مد لله رب العـ‗_‗المین اللًّهُـ‗_‗ـمَ صَّـ‗_‗ـلِ عَـ‗_‗ـلَى مُحَمَّـ‗‗ـدٍ وَ آلِ مُحَمَّـ‗_‗ـَد و عَجِّـ‗_‗ـلّ فَّرَجَهُـ‗_‗ـم سـ‗_‗لام علـ‗_‗یکم __████__████_███ __███____████__███ __███_███___██__██ __███__███████___███ ___███_████████_████ ███_██_███████__████ _███_____████__████ __██████_____█████ ___███████__█████ ______████ _██ ______________██ _______________█ _████_________█ __█████_______█ ___████________█ ____█████______█ _________█______█ _____███_█_█__█ ____█████__█_█ ___██████___█_____█████ ____████____█___███_█████ _____██____█__██____██████ ______█___█_██_______████ _________███__________██ _________██____________█ _________█ ________█ ________█ امیرالمؤمنین امام علی علیه السلام فرمودند: شیئانِ لایَعرِفُ فَضلَهُما اِلّا مَن فَقَدَهُما: الشَباب وَ العافِیَه. دو نعمت است که ارزش آنها را نمی دانند مگر کسی که آنها را از دست داده باشد : جوانی و تندرستی. غررالحکم، حدیث 5764

محب ولایت

بسـ‗_‗م الله الرحمـ‗_‗ن الرحیـ‗_‗م الحـ‗_‗مد لله رب العـ‗_‗المین اللًّهُـ‗_‗ـمَ صَّـ‗_‗ـلِ عَـ‗_‗ـلَى مُحَمَّـ‗‗ـدٍ وَ آلِ مُحَمَّـ‗_‗ـَد و عَجِّـ‗_‗ـلّ فَّرَجَهُـ‗_‗ـم سـ‗_‗لام علـ‗_‗یکم __████__████_███ __███____████__███ __███_███___██__██ __███__███████___███ ___███_████████_████ ███_██_███████__████ _███_____████__████ __██████_____█████ ___███████__█████ ______████ _██ ______________██ _______________█ _████_________█ __█████_______█ ___████________█ ____█████______█ _________█______█ _____███_█_█__█ ____█████__█_█ ___██████___█_____█████ ____████____█___███_█████ _____██____█__██____██████ ______█___█_██_______████ _________███__________██ _________██____________█ _________█ ________█ ________█ حضرت زهرا(سلام الله علیها) فرمودند: فجعل الله الايمان تطهيرا لكم من الشرك، و الصلاة تنزيها لكم عن الكبر. خدای تعالی ايمان را برای پاكيزگی از شرك قرار داد، و نماز را برای دوری از تكبر و خودخواهی. احتجاج طبرسی، جلد 1، صفحه 258

محب ولایت

بسـ‗_‗م الله الرحمـ‗_‗ن الرحیـ‗_‗م الحـ‗_‗مد لله رب العـ‗_‗المین اللًّهُـ‗_‗ـمَ صَّـ‗_‗ـلِ عَـ‗_‗ـلَى مُحَمَّـ‗‗ـدٍ وَ آلِ مُحَمَّـ‗_‗ـَد و عَجِّـ‗_‗ـلّ فَّرَجَهُـ‗_‗ـم سـ‗_‗لام علـ‗_‗یکم __████__████_███ __███____████__███ __███_███___██__██ __███__███████___███ ___███_████████_████ ███_██_███████__████ _███_____████__████ __██████_____█████ ___███████__█████ ______████ _██ ______________██ _______________█ _████_________█ __█████_______█ ___████________█ ____█████______█ _________█______█ _____███_█_█__█ ____█████__█_█ ___██████___█_____█████ ____████____█___███_█████ _____██____█__██____██████ ______█___█_██_______████ _________███__________██ _________██____________█ _________█ ________█ ________█ پیامبراکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) فرمودند: لَئِن یَهدِی اللهُ بِکَ رَجُلاً واحِداً خَیرٌ لَکَ مِنَ الدُّنیا وَ ما فِیها. اگر خداوند بوسیله تو یک نفر را هدایت کند برای تو بهتر است از دنیا و هر آنچه در آن است. بحارالانوار، جلد 2، صفحه 2